Lepící pásky s potiskem
lepicí pásky s potiskem vyrábíme z BOPP fólie v síle 28my nebo 32my na flexo tiskovém stroji s možností až osmi barevného tisku dle pantone vzorníku mezi fólii a acrylátové nebo hot meltové lepidlo v základních šířích lepicí pásek 25 mm, 38 mm, 50 mm, 75 mm a 100 mm kde se tyto standardní šíře dají kombinovat s náviny 66 m, 132 m, 660 m a 990 m.

Ohraničovací pásky
ohraničovací pásky s potiskem vyrábíme z LDPE fólie v síle 70my na flexo tiskovém stroji s možností až osmi barevného tisku dle pantone vzorníku v základní šíři ohraničovací pásky 100 mm kde se tato standardní šíře vyrábí v návinu 250 m a nebo dle přání zákazníka.

Pásky s potiskem

Krátké vyprávění o páskách s potiskem


Pásky ohraničovací

Krátké vyprávění o ohraničovacích páskách  • BOPP fólie - biaxiálně orientovaný polypropylen je vyrobený z pryskyřice, která je rozpuštěná a lisovaná do tenkého filmu, poté je pryskyřičný film přeložen podélným a příčným směrem na sebe. Dvojosé směřování filmu má několik žádoucích vlastností : dobrá parotěsná zábrana, pevnost, rozměrová stálost, čirost a vysoký lesk.

  • LDPE fólie - je polyethylen s nízkou hustotou, polyethylen je termoplast, který vzniká polymerací ethenu, při využití polymerace za nízkého tlaku vzniká "liten" (IPE), při využití polymerace za vysokého tlaku vzniká "bralen" (rPE). Z polyethylenu se vyrábějí hračky, sáčky a elektrotechnická izolace.

  • PANTONE vzorník - PANTONE color formula guides je se svými více jak 1.000 přímými barvami základním kamenem celého systému PANTONE. Představuje základní škálu barev PANTONE na natíraném i nenatíraném papíře a současně popisuje recepturu pro jejich míchání. Vzorník vám umožní srovnávat a určovat přímé barvy vůči schválenému standardu.

  • acrylátové lepidlo - je lepidlo na vodní bázi s lehkým a bezhlučným odvíjením, odolné slunečnímu záření a vysokým teplotám, vhodné k lepení kartonů určených k dlouhodobému skladování.

  • hot meltové lepidlo - je pryskyřičné lepidlo bez rozpouštědel určené na různé povrchy, jako jsou plasty, PP pytle s lehkým odvíjením pro ruční i strojní balení."
Podklady
Pro kvalitní tisk lepicích pásek s potiskem jsou důležité dodané podklady, to jest grafický návrh Vašeho loga a textů. A aby naše práce byla dobře odvedena a zákazník byl 100 % spokojen potřebujeme zaslat podklady v elektronické podobě, ve vektorové grafice. Zpracováváme data ve formátech cdr, eps, ai a pdf. vektorová grafika - vektorový obrázek je složen z jednoduchých geometrických objektů jako jsou body, přímky, křivky a mnohoúhelníky. Vektorovou grafiku je možné libovolně zmenšovat nebo zvětšovat bez ztráty kvality, pracovat s každým objektem odděleně a nedochází k proměnám textů do jiných fontů.
  • cdr - CorelDraw
  • eps - PostScript
  • ai - Adobe Illustrator Artwork
  • pdf - Portable Document Format

Manu4 s.r.o. © 2010 Web Design based on Template hosted on webhosting.kemza.com